SAKAL EKİM MERKEZİ

Ankara sakal ekim merkezi diyince akla ilk gelen Dr Jale ŞENYURT bir çok estetik uygulamanın yanısıra sakal ekimindede önde gelen isimler arasına ismini yazdırmayı başarmıştır.

Tıpkı saç ekimi gibi fue tekniği kullanılrak yapılır kökler tek tek alınııp açılan kanallara nekil edilir.

Tüm kıl kökü nakillerinde aynı uygulamalar geçerlidir,ne kadar kök nakli yapıldıysa fiyatta buna göre değişir olması gerekende budur çünkü köse birine 4000 kök gerekirken yaralanma yanık izine 200 kök yeterli olabilmektedir.

Sakal ekimini saç ekimi gibi değerlendirilmemelidir “bir defada 3000 greft ekip şu kadar para alıyoruz” yaklaşımı ekim yapanın gelirini artırsa da bir çok sakal sorununa gereksiz olabilir. Doğru yaklaşım hastanın ihtiyacını ve beklentilerini iyi anlayıp ona göre kök sayısı belirleyip şu kadar ekim yapılmalıdır.

Sakal ekimi ile ilgili başlıca sorulan sorular;

Sakal ekimi nasıl yapılır? Sakal ekimi fiyatları nelerdir? Kaç kök sakal ekimi yapılmadır? Sakal ekimi kök fiyatları nelerdir?

Sakal ektirecek kişiye fiyat vermek mümkün değildir ama bir kök ekim fiyatı baştan belirlenebilir.

Piyasa koşullarıyla birlikte değerlendirildiğinde uzman doktorlar tarafından yapılan ekimin ücreti 3-5 TL olması makul görünmektedir ancak yardımcı personellerin fabrikasyon tarzında yaptığı ekimler daha ekonomik olmalıdır çünkü sakal ekimi konusunda tecrübeli bir uzman doktor aynı sürede çok daha az ekim yapabilir ancak kalite farkı da buna paralel olur.

Sakal ekim ücretlerini araştırırken ekimi kimin yaptığını ve kalite konusunu ayrıntılı bir şekilde araştırmalısınız. Özellikle doğal duruundan asla ödün vermemelisiniz.Bizi arayıp randevu alabilirsiniz. Görüşmelerimiz ücretsiz yapılmaktadır.

SAKALDAN SAKAL EKİMİ

Boyun, elmacık kemiği ve çene altındaki gereksiz olan kısmlardan kökler alınarak daha seyrek alanlarını sıklaştırmak amacıyla ekim yapılabilir

YANIK İZİNE SAKAL EKİMİ

Yüz bölgesindeki yanık izleri gerek renk farkı oluşması ve gerekse kılsız alanın belirgin olması sebebiyle çok can sıkıcı görünür. Sakal alanında oluşan bu izlerin çaresi sakal ekimidir.

Uygun miktarda kök ekilen bu vakada yanık alan etrafla uyumlu hale getirilmiştir bu sayede yanık alanı algılanmamaktadır.
Uygun açıyla ekim yapılması halinde normal sakaldan farkı olmaz

SAKAL SIKLAŞTIRMA

SAKAL EKİMİ TEKNİKLERİ

YARA İZİNE SAKAL EKİMİ

BIYIK EKİMİ