Ad Soyad

Telefon

E-Posta

Mesaj

Kod
Diot Lazer Epilasyon‎

İstenmeyen tüylerden kurtulmanın en etkili ve güvenilir yollarından biri de lazer epilasyondur. Teknoloji güzelliğe hizmet etmeye devam ediyor. Lazer epilasyon için kullanılan cihazlardan biri de teknolojinin son ürünlerinden olan "Diode lazer" sistemidir.

Tıbbi uygulamalarda başarının kanıtlarından biri de "FDA" (Food and Drug Administration, Amerikan Gıda ve İlaç Kontrol Merkezi) onayıdır. Ütüleme epilasyon teknolojisi, dört mevsim uygulamaya imkan verir. Ütüleme epilasyon teknolojisiyle istenmeyen tüylerden çok daha konforlu ve hızlı kurtulmak mümkündür.

Diode lazer, 810 nm. dalga boyuyla epilasyon yapar. Saniyede 10 seri atış özelliği ile acı ve yanma hissini azaltır. Continue (devamlı) atış diye adlandırılan bu özellik sayesinde masaj yapılıyormuş hissini yaratarak daha kolay tedavi imkanı sunar. Başlığındaki DualChil contact cooling (soğutucu) özelliği, tedavilerin çok daha sorunsuz ve acısız geçmesini sağlar.

Diot lazer epilasyon teknolojisiyle cilde sıcak taş masajı yapılıyormuş hissiyle beraber hızlı ve konforlu seanslar gerçekleştirilir. Yıllardır sadece kış aylarında ve  açık tenlilere uygulanabilen epilasyon, bu teknoloji ile tüm mevsimlerde açık, esmer ve bronz tenlilere de uygulanabilir.

Dört mevsim ve her tür kıl ve cilt tipinde uygulama imkanı veren diot lazer epilasyon tedavisinin yan etkisi minimaldir. Lazer epilasyon uygulamalarında çokça acı hissedilir. Lazer teknolojisi ile bu bölgede, minimum acı hissedilir. Cihazın safir ve soğuk başlığı bu hassas bölgede, uygulama esnasında konfor sağladığı gibi ciltte tahriş oluşmasına da izin vermez. Bu yeni teknoloji sayesinde cihaz, çok ince ve açık renkli tüyler de dahil olmak üzere her kıl tipini görebilir.

Epilasyon teknolojisi, erkekler için de oldukça başarılı bir uygulamadır. Erkeklerde kıl yoğunluğu daha fazla olduğundan lazer epilasyonda acı hissi fazladır. Epilasyon teknolojisi ile erkekler de acısız ve etkin olarak tüylerinden kurtulabilir.

Powered by Bilgeweb